Masz pytania? Zadzwoń: 724 717 717 lub napisz: polskiekalendarze@polskiekalendarze.pl

Do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00

Kalendarze biurkowePostaw na praktyczne kalendarze biurkowe!

Kalendarze biurkowe cechują się niewielkimi rozmiarami i bogatymi możliwościami znakowania. To jednocześnie przykład praktycznego gadżetu, który z pewnością znajdzie wiele zastosowań. Możliwość opatrzenia takiego kalendarza atrakcyjnymi zdjęciami oraz sloganami pozwala zwiększyć jego atrakcyjność, a tym samym przykuć uwagę potencjalnych odbiorców. Dopracowanie wizualnych szczegółów w biurkowym kalendarzu z pewnością zachęci użytkowników do umieszczenia go na biurku przez kolejny rok.

Kalendarze biurkowe 2022 - różnorodność modeli

PolskieKalendarze.pl oferują wiele dostępnych wariantów biurkowych kalendarzy na 2022 rok. Począwszy od niewielkich, kompaktowych modeli do tych bardziej rozbudowanych, z miejscem na drobne zapiski. Możliwość wkomponowania firmowych zdjęć i grafik pozwoli zwiększyć atrakcyjność wizualną takiego kalendarza i wzmocnić pozytywne skojarzenia między użytkownikami a firmą.

Trwała technika znakowania kalendarzy biurkowych

Najczęściej stosowaną techniką w zadruku kalendarzy biurkowych jest offset full kolor (CMYK). Dzięki temu można umieścić na biurkowym kalendarzu zdjęcia w doskonałej jakości. Zadruk w pełnej kolorystyce CMYK umożliwia wierne odwzorowanie detali, tekstów i grafik. Podczas poszukiwań sprawdzonego dostawcy kalendarzy warto wspierać rodzimą produkcję i podjąć decyzję o wyborze polskiego producenta.

Podkłady na biurko z funkcją kalendarza

Alternatywnym rozwiązaniem dla stojących kalendarzy są praktyczne podkłady na biurko. Nie zajmują miejsca na blacie roboczym i stwarzają wygodne miejsce do sporządzania podręcznych notatek. Tutaj również istnieje możliwość zadruku i stworzenia estetycznego wzoru. Może to być np. projekt przygotowany w dotychczasowej identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Dwa dostępne rozmiary pozwolą dobrać najbardziej uniwersalny wariant, a następnie dostosować go do potrzeb swojej firmy.

Inwestycja w taki biurkowy kalendarz pozwoli przygotować funkcjonalne upominki dla kontrahentów.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie z atrakcyjną ofertą.