Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarze jednodzielne 2025Kalendarz jednodzielny

Jednodzielne kalendarze firmowe mogą stanowić skuteczne wsparcie Twojego biznesu przez okrągły rok. To zarazem przykład gustownego i praktycznego prezentu. Najważniejsze walory takich kalendarzy to praktyczność i ozdobna forma. Taka dyskretna forma reklamy będzie pracować na korzyść Twojego biznesu przez okrągły rok przy jednoczesnym niskim koszcie jednostkowym. Jednodzielne kalendarze zapewniają także oszczędność miejsca na ścianie.

Oferujemy dwa warianty dotyczące wielkości kalendarzy. Mniejszy format wcale nie musi ujmować funkcjonalnością - nadal będzie bowiem prezentował poprzedni i bieżący miesiąc - po prostu w mniejszym formacie. Większe warianty cechuje czytelniejsze przedstawienie minionego i przyszłego miesiąca.

Personalizowane kalendarze jednodzielne

Dolna część kalendarium zarówno w przypadku mniejszej jak i większej propozycji jest przeznaczona do personalizacji o logo, adres www czy nr kontaktowy. Dzięki takiej nienachalnej formie znakowania odbiorcy będą mieć stały dostęp do danych beneficjenta. To powinno w pełni argumentować, dlaczego warto sięgnąć po taką formę upominku dla klientów. Do wyboru oferujemy szereg fotografii w różnych motywach. Taka rozpiętość zdjęć pozwoli znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiednie do sprecyzowanej grupy docelowej.

Kalendarz jednodzielny od PolskieKalendarze.pl

Wysoka jakość nadruku w połączeniu z przystępną ceną jednostkową sprawia, że kalendarz jednodzielny stanowi przystępną formę prezentu promocyjnego i jest w zasięgu niemal każdego przedsiębiorstwa. Dodatkowym atutem wynikającym ze skorzystania z oferty PolskieKalendarze.pl jest trwały nadruk zabezpieczony warstwą lakieru, co pozwala podnieść walory estetyczne i trwałość kalendarza. Następujące po sobie plansze są łatwe do odrywania, a każdy kolejny miesiąc stwarza nowe możliwości do oznaczania ważnych dat. Pole przeznaczone do nadruku jest odpowiedniej wielkości i zoptymalizowane tak, aby pomieścić niezbędne informacje w postaci logo, adresu strony, numeru kontaktowego czy hasła przewodniego firmy.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.