Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Personalizowany kalendarz książkowy - metody znakowania

Tłoczenie

Tłoczenie

Tłoczenie jest uważane za najbardziej elegancki i dokładny sposób znakowania kalendarzy książkowych. Pod wpływem wysokiej temperatury wykonywany jest "odcisk" matrycy na oprawie kalendarza. Matryca jest projektowana i wykonywana pod indywidualne zamówienie klienta. Materiał pokryciowy kalendarzy książkowych jest termoprzebarwialny. Oznacza to, że wytłoczony wzór zmienia kolor na odcień ciemniejszy, dzięki czemu logotyp nabiera dodatkowej wyrazistości.

Druk cyfrowy UV

Druk cyfrowy UV

Druk cyfrowy UV to innowacyjna technika znakowania kalendarzy. Umożliwia wykonanie pełnokolorowego nadruku reklamowego na kalendarzach książkowych z niemal fotograficzną jakością. Specjalne tusze nanoszone są na oprawę i utwardzane światłem UV, dlatego nadruk jest bardzo trwały. Poprzez użycie białego podkładu, możliwe jest znakowanie powierzchni wielokolorowych, bez utraty intensywności kolorów.

Personalizacja laserem

Personalizacja laserem

Znakowanie polegające na wypaleniu wiązką lasera wierzchniej warstwy oprawy kalendarza. Doskonale sprawdza się przy wykonywaniu personalizacji. Poprzez oznakowanie kalendarza książkowego nazwiskiem, staje się on indywidualnym prezentem.

Płytki reklamowe

Płytki reklamowe

Bardzo elegancki sposób oznakowania kalendarza. Na płytce może być wykonany grawer lub pełnokolorowy nadruk cyfrowy UV.

Oprawy indywidualne

Oprawy indywidualne

Oprawa drukowana, foliowana, wg indywidualnego projektu. Oprawa stwarza nieograniczone możliwości kreowania wizerunku firmy.


Jak powstają personalizowane kalendarze książkowe?

Z założenia kalendarze książkowe mają służyć przez cały rok. To codziennie używane akcesorium powinno cechować się nie tylko trwałością, ale i wysoką estetyką. Propozycje od PolskieKalendarze.pl wyróżnia zarówno polska produkcja, jak i nowoczesne metody znakowania, które zapewnią pożądaną jakość i unikatowe wzornictwo. Sięgając po kalendarze z najnowszej kolekcji, możesz mieć pewność, że Twój książkowy organizer będzie Twoim sprzymierzeńcem przez kolejny rok!

Personalizowane kalendarze książkowe na 2025 rok z użyciem lasera

Okładki kalendarzy książkowych można spersonalizować z użyciem lasera.

Cały proces polega na wypaleniu wiązką lasera określonego wcześniej wzoru (logo, nazwa firmy) na frontowej warstwie okładki kalendarza. Dzięki temu dzienne lub tygodniowe organizery będą niejako nośnikiem reklamowym, który subtelnie będzie przypominał o darczyńcy. Można także zlecić znakowanie kalendarza nazwiskiem beneficjentów, co dodatkowo zintensyfikuje ładunek emocjonalny. Znakowanie laserowe zapewnia trwałą i estetyczną personalizację. To jedna z kilku dostępnych metod dostępnych w PolskieKalendarze.pl

Kalendarze książkowe — personalizacja z użyciem tłoczenia

Tłoczenie stanowi kolejną metodę znakowania wśród książkowych kalendarzy. Tutaj z kolei wykorzystuje się działanie wysokiej temperatury z użyciem dedykowanej matrycy, która finalnie zostawia trwały ślad na okładce. Poleca się stosowanie tej metody do nanoszenia nazwy lub logo firmy — imienna personalizacja byłaby bowiem bardziej kosztowna niż w przypadku znakowania laserowego. Warto także wspomnieć, że wzór, który powstaje w wyniku tłoczenia na okładce, cechuje intensywna głębia kolorystyczna — w efekcie staje się on jeszcze lepiej widoczny.

Jakie są alternatywne możliwości personalizacji kalendarzy?

PolskieKalendarze.pl oferują także możliwość stworzenia specjalnie zaprojektowanej oprawy drukowanej, która powstanie na bazie otrzymanego projektu. To z kolei przekłada się wręcz na nieograniczone możliwości promowania identyfikacji wizualnej firmy. Kolejne techniki zdobienia obejmują np. druk cyfrowy lub zastosowanie płytek reklamowych. Szerokie możliwości znakowania pozwolą na wybór odpowiedniej metody, która pozwoli kreować pozytywne skojarzenia z Twoją firmą!

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.