Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarze trójdzielne 2025Kalendarze trójdzielne na 2025 rok to doskonałe nośniki reklamowe

Takie trójdzielne kalendarze są chętnie wybieranym wariantem wśród użytkowników — wynika to z ich dużej powierzchni zadruku. Dzięki temu można na nich umieścić szereg informacji o charakterze reklamowym. Standardem jest nie tylko sam zadruk górnej części kalendarza trójdzielnego na 2025 rok, ale i plecków czy miejsca między kalendariami. To z kolei stwarza o wiele większe możliwości personalizacji oraz dostosowania takiego kalendarza do indywidualnych potrzeb.

Oryginalny kalendarz trójdzielny może pełnić kilka funkcji

Kalendarz trójdzielny stanowi nieodzowny element wyposażenia nie tylko u użytkowników indywidualnych, ale i wśród przedsiębiorstw. Z reguły jest ulokowany w dobrze widocznym miejscu w firmie (stołówka, szatnia, biuro), co w naturalny sposób przekłada się na częstszy kontakt wzrokowy z tym produktem. Dzięki temu umieszczone informacje mają większe szanse na to, aby zostać dostrzeżone i zapamiętane przez odbiorców.

Trójdzielny kalendarz musi być przede wszystkim estetyczny. Z uwagi na to, że jest on zawieszany na ścianach pomieszczeń — jego projekt powinien być atrakcyjny wizualnie. Nie musisz znać się na opracowywaniu wzorów graficznych — możesz skorzystać z dostępnych wariantów, które zostały stworzone z dbałością o najmniejszy detal. Kolejny etap stanowi odpowiednie obrandowanie takiego kalendarza i dodanie do niego odpowiednich haseł.

Sprawdzony producent kalendarzy trójdzielnych zagwarantuje najwyższą jakość druku

Trójdzielny kalendarz z założenia powinien świetnie prezentować się przez cały rok. To oznacza, że jakość druku powinna być na tyle wysoka, aby wraz z upływem kolejnych miesięcy nadruk nie wyblakł i nie stracił swojej pierwotnej intensywności barw. Odpowiednia grubość papieru sprawi, że przy oznaczaniu ważnych dat kolorowy tusz nie będzie przebijał na kolejne kartki kalendariów. Polskie Kalendarze to solidny producent kalendarzy trójdzielnych, który od lat zapewnia wysoką jakość wyrobów przy jednoczesnych zachowaniu atrakcyjnych cen!

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.