Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarze książkowe B5 2025Kalendarz książkowy B5 na 2025 r. - dzienny czy tygodniowy?

PolskieKalendarze.pl oferują zróżnicowaną ofertę terminarzy dziennych oraz tygodniowych w wygodnym formacie kalendarza książkowego B5. Wysoka jakość nadruku i wszelkich materiałów użytych do stworzenia takich kalendarzy sprawia, że są trwałe i eleganckie.

Wariant tygodniowy liczy mniej niż 150 stron, z kolei kalendarz dzienny — ponad 360. Ilość kartek to jeden z elementów wpływających na wagę i wymiary terminarza. Szeroki wybór dostępnych okładek pozwoli dobrać najlepszy wariant kolorystyczny, a umieszczenie logo z pewnością pomoże w budowaniu pozytywnych skojarzeń u beneficjentów.

Kalendarz książkowy B5 cechuje kompaktowy format

Kalendarze książkowe B5 na 2025 rok to świetna propozycja dla osób, które chcą mieć swój terminarz zawsze pod ręką, a jednocześnie przykładają wagę do kompaktowych wymiarów. Format B5 jest pośredni pomiędzy A4 i A5, stanowi zatem kompromis między dużym a małym wariantem kalendarza. Solidna okładka pozwoli przedłużyć trwałość takiego kalendarza. Warto zatem sięgnąć po modele od sprawdzonego polskiego dostawcy.

Kalendarz książkowy dzienny B5

Klasyką wśród terminarzy jest dzienny kalendarz książkowy na 2025 r. — w formacie B5. Duża ilość miejsca na notatki i wpisanie codziennych zadań do wykonania pozwoli na lepszą organizację i zwiększenie wydajności. Taki kalendarz dzienny to uniwersalny pomysł na gadżet dla obecnych jak i przyszłych kontrahentów. Subtelne utrwalenie w pamięci logo darczyńcy pozwoli zapewnić perspektywiczne korzyści.

Kalendarz książkowy 2025 B5 tygodniowy

Tygodniowy kalendarz książkowy B5 z powodzeniem pomieści wszystkie zadania i plany — spotkania z kontrahentami, terminy osobistych spotkań i inne ważne daty. Nie zabraknie także miejsca na istotne notatki mimo kompaktowych rozmiarów. Jest lekki i poręczny, dzięki czemu można go mieć zawsze przy sobie. Kalendarze książkowe B5 doskonale sprawdzą się do korzystania w biurze, ale nie tylko — zmieszczą się zarówno w większości damskich torebek, jak i aktówek.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.