Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarze książkowe A5 2025Kalendarz książkowy A5 - maximum miejsca w poręcznym formacie

Kalendarze w formie książkowej doskonale nadają się jako upominek reklamowy wysyłany na koniec roku dla kluczowych kontrahentów. Chętnie korzystają z nich kancelarie, biura i firmy o różnym profilu działania.

Można wybierać spośród wielu dostępnych modeli różniących się kolorystyką czy rodzajem okładki. Kalendarze książkowe w formacie A5 występują w wariantach tygodniowych i dziennych. Cechą wspólną jest część informacyjna, rozkład godzinowy czy przewidywane pory wschodu i zachodu słońca. Zaznaczone imiona jubilatów pozwolą na łatwe przypomnienie sobie o złożeniu życzeń bliskim osobom.

Kalendarz książkowy 2025 A5 — elegancja i wygoda

Duża ilość miejsca na zapiski pozwala precyzyjnie zaplanować wszystkie zadania przewidziane na konkretny dzień. Wygodny i poręczny format, odpowiednia gramatura papieru — to wszystko zwiększa komfort korzystania z takich książkowych kalendarzy A5. Na jego trwałość ma wpływ wiele czynników — jest to przede wszystkim wykonanie okładki, ale i odpowiednie wzmocnienie bloku.

Kalendarz książkowy 2025 A5 dzienny pozwoli zaplanować codzienne zadania

Dzienne kalendarze książkowe A5 zawierają ok. 368 stron — każda z nich jest wyposażona w dzienny planer wraz z rozkładem godzin, przy czym dwa dni weekendu standardowo są umieszczone na jednej stronie. Mimo popularności notatek sporządzanych w aplikacjach na smartfon duża rzesza osób wciąż preferuje te tradycyjne formy zapisków. Takie kalendarze książkowe cieszą się niesłabnącą popularnością i są chętnie wykorzystywane wśród przedstawicieli wielu branż.

Kalendarz książkowy 2025 A5 tygodniowy — wszystkie sprawy w jednym miejscu!

Standardowo w tym kalendarzach tydzień jest umieszczony na dwóch stronach. Dzięki temu jest on o wiele cieńszy od swojego dziennego odpowiednika i liczy ok. 144 stron. Już jedno zerknięcie na taki cieńszy model pozwala zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami w nadchodzącym tygodniu. To jednocześnie przykład poręcznych kalendarzy, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie!

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.