Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Strefa wiedzy

+
Ścienny jednoplanszowy i wieloplanszowy lub czterodzielny, trójdzielny, jednodzielny, biurkowy, książkowy, kieszonkowy, a także zwyczajny notes. W naszej ofercie znajdziesz każdy z nich, dodatkowo wysokiej jakości!
+
Możesz poddać go recyklingowi, lub zrobić notatnik do zapisywania codziennych czynności, złotych myśli lub cytatów. Idealnie nada się do szkicowania i rysowania. Stary kalendarz warto wykorzystać jako papier do pakowania bądź materiał do pracy plastycznej.
+
Kalendarze w naszej ofercie dostępne są z układem dziennym, tygodniowym i podglądem miesięcznym lub rocznym.
+
Spersonalizowany kalendarz firmowy przyciągnie uwagę każdego klienta i pracownika, będzie rozpoznawalnym upominkiem reklamowym, a także zwiększy motywację do planowania różnych działań.
+
W naszej firmie znajdziesz kalendarze z zaznaczonymi na czerwono lub niebiesko dniami wolnymi od pracy oraz weekendami, by ułatwić skuteczne planowanie i organizację.
+
Potrzebujesz dopasowanego do twoich potrzeb firmowego kalendarza lub notatnika. Planuj różne wydarzenia i ważne wizyty, zapisuj zadania do wykonania oraz pomysły. Ustalaj priorytety i przestrzegaj ich, oraz pamiętaj o zapisywaniu notatek na bieżąco!
+
Przydatnym narzędziem będzie kalendarz z własnym nadrukiem. Bądź systematyczny i twórz listę zadań do zrobienia oraz zapisuj ważne daty. Utrzymuj porządek w notatkach, a unikniesz stresowych sytuacji oraz zapominania. Pamiętaj o odznaczaniu wykonanych obowiązków.
+
Dzięki prowadzeniu kalendarza zawsze będziesz zorganizowany, systematyczny będziesz trzymał się określonych planów.
+
W celu znalezienia wysokiej jakości kalendarzy zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!
+
Zapisuj w nich krok po kroku zadania, które masz do wykonania w pracy, a także swoje przemyślenia i inspiracje. Umieść treści takie jak przepisy, cytaty bądź fragmenty książek. Śledź swoje sukcesy oraz istotne terminy i wizyty.
+
Odrywane rogi ułatwiają orientację i oznaczanie bieżącego miesiąca - dzięki nim łatwiej znaleźć konkretną datę, a także wprowadzić notatki na przyszłość. Odrywane rogi występują zazwyczaj w kalendarzach ściennych i biurowych.
+
Powieś kalendarz na ścianie za pomocą gwoździa bądź by uniknąć wiercenia - rzepów i pasków samoprzylepnych. Możesz także zawiesić kalendarz na drzwiach lub meblach za pomocą masy mocującej, a także przywiesić go na tablicę korkową.
+
Kalendarz biurkowy z logo sprawdzi się w szczególności pracownikom biura i home office, którzy potrzebują podręcznych akcesoriów do zapisywania blisko miejsca pracy.
+
Kolorowa tasiemka w kalendarzu służy zaznaczeniu danej strony, w celu jej szybkiego, ponownego znalezienia.
+
Najpopularniejsze metody znakowania kalendarzy reklamowych to tłoczenie, druk cyfrowy UV, personalizacja laserem, płytki reklamowe i oprawy indywidualne. Nasza firma wykonuje każdą z tych technik w najwyższej jakości.
+
Płytki reklamowe umieszczane na okładkach kalendarzy firmowych pozwalają spersonalizować kalendarz własnym napisem, imieniem lub inicjałami, co świadczy o profesjonalnym podejściu. Na płytce może być wykonany grawer lub pełnokolorowy nadruk cyfrowy UV.
+
Kalendarz ze swoim oryginalnym projektem oprawy kupisz w naszej firmie! Oryginalne kalendarze firmowe z logo to świetny produkt reklamowy i promocyjny, dlatego warto inwestować w produkty najwyższej jakości.
+
Kalendarze kieszonkowe są małe, poręczne i łatwe do noszenia, umożliwiając szybkie planowanie i organizację czasu gdziekolwiek się znajdujesz. Warto nosić je w plecaku bądź torebce.
+
Warto przechowywać je w suchym i czystym miejscu, wolnym od wilgoci i pyłu. Unikaj także narażania ich na nadmierne zgniatanie, przeciążanie lub przypadkowe uszkodzenie - przenoś ostrożnie w torebce lub plecaku!
+
Korzyścią jest długotrwałe pozostanie w pamięci odbiorcy i zachęcenie do ponownego skorzystania z usług Twojej firmy, gdyż z kalendarza korzysta przez cały rok. Za jego pomocą zbudujesz rozpoznawalność swojej marki!

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.