Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Notesy 2025Notesy firmowe - korzyści

Notes z gumką może stanowić ciekawą alternatywę wobec kalendarza książkowego. Swoboda prowadzenia takiego notatnika i dowolnego rozplanowania układu stwarza szereg możliwości dla użytkownika. Papier o odpowiedniej gramaturze zapewni komfort podczas prowadzenia zapisków i zredukuje ewentualność przebijania atramentu na kolejnych stronach. W efekcie prowadzone notatki będą estetycznie utrwalone, a twarda oprawa pełni dodatkową funkcję zabezpieczająca przed szybkim zniszczeniem notesu książkowego. Poręczne formaty ułatwiają zabieranie ze sobą notesu bez obaw o uszkodzenia. Okładka zmiękczona pianką i kolorowa tasiemka służąca do oznaczania to kolejny aspekt, który przekłada się na podwyższenie komfortu użytkowania.

Personalizowane notesy książkowe firmowe to przydatny gadżet reklamowy

Książkowe notesy stanowią uniwersalny pomysł na drobny podarunek - w opozycji do kalendarzy mogą trafiać do beneficjentów przez cały rok. Częste użytkowanie takich książkowych notesów warto wykorzystać też dla własnych korzyści. Opatrzenie okładki w logo i personalizowany projekt graficzny sprawi, że ten praktyczny prezent stanie się także nośnikiem reklamowym. Trwały nadruk full kolor z dedykowaną grafiką udowodni, że okładka skutecznie wyróżni się na tle tradycyjnych notesów.

Firmowe notesy książkowe - czy nadal są w modzie?

Notesy książkowe z pewnością trafią w gust tych osób, które preferują prowadzenie zapisków w tradycyjnej formie. PolskieKalendarze.pl oferują wyroby wysokiej jakości, które powinny sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bogata gama kolorystyczna okładek wraz z personalizacją z pewnością skutecznie zwróci uwagę obdarowanych osób, a logo będzie subtelnie towarzyszyć im przez cały okres użytkowania. Taki elegancki notatnik będzie stanowić praktyczną pomoc przy wsparciu procesów twórczych czy prowadzeniu codziennych zapisków. Nasi przedstawiciele z ochotą przedstawią Ci szczegóły współpracy oraz dostępnych możliwości znakowania.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.