Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarze jednoplanszowe 2025Kalendarze jednoplanszowe jako nośnik reklamowy

Umiejętnie przygotowany projekt graficzny może stanowić potężne narzędzie promocyjne. Kalendarze ścienne są z reguły lokowane w dobrze widocznym miejscu. Pełnią zatem funkcję informacyjną i reklamową. W połączeniu z odpowiednią grafiką kalendarz jednoplanszowy będzie też skutecznie zdobił pomieszczenie. Opatrzony logotypami lub innymi elementami, które będą budzić skojarzenia z firmą - pomoże w utrwalaniu pozytywnych skojarzeń z przedsiębiorstwem.

Z założenia taka ekspozycja logo może pomóc w kreowaniu pożądanych decyzji zakupowych. Warto zatem rozważyć taki ścienny kalendarz jednoplanszowy jako praktyczny upominek dla klientów. Taka nienachalna forma reklamy będzie działać lepiej niż bardziej bezpośrednie formy przekazu.

Jakościowe kalendarze jednoplanszowe będą spełniać swoją funkcję przez cały rok

Ścienne kalendarze stanowią jedną z propozycji sklepu PolskieKalendarze.pl. Czytelny format i odpowiednio duże pole do nadruku otwiera furtkę przed skuteczną personalizacją. W efekcie można stworzyć kalendarz, który przez kolejne 12 miesięcy będzie intensyfikował konotacje z firmą. Wysokiej jakości papier kredowy o odpowiedniej gramaturze 170 g/m2 wpłynie na trwałość wyrobu. To jednak nie koniec - nadruk jest zabezpieczany warstwą lakieru, która uodporni materiał jak i sam zadruk przed ścieraniem czy blaknięciem. Praktyczna listwa z zawieszką ułatwi umieszczenie kalendarza w przeznaczonym do tego miejscu.

Realizacja zamówień w PolskieKalendarze.pl - dlaczego warto?

Sprawny czas realizacji to jeden z podstawowych aspektów, które są brane pod uwagę przy wyborze dostawcy. Możemy zagwarantować płynny kontakt i przyjazny czas wykonania zgodny z pierwotnymi ustaleniami. Wyprodukowane kalendarze są gotowe do powieszenia - oferowane systemy są trwałe i niezawodne. Nie musisz także wykazywać się umiejętnościami graficznymi - nasze wsparcie obejmuje pomoc grafików, którzy zajmą się personalizacją projektu i naniesieniem logo. Dzięki temu stworzymy kalendarz szyty na miarę potrzeb, który będzie z powodzeniem realizować funkcję informacyjno-reklamową.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.