Call to us
Scroll top
Emailpolskiekalendarze@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarze kieszonkowe A6 2025Kalendarze książkowe A6 - maxi organizacja w mini formacie

Ten miniaturowy format klasycznych kalendarzy książkowych zachowuje ich pełną funkcjonalność - układ tygodnia na dwóch stronach pozwala na prowadzenie dokładnego planu dnia. Kalendarze kieszonkowe A6 to doskonała propozycja dla tych osób, które cenią sobie codzienną organizację i lubią notować, ale jednocześnie nie preferują standardowych formatów kalendarzy. Taka minimalistyczna wersja zmieści się w torebce czy aktówce. To jednak nie wszystko - tradycyjny układ stron został wzbogacony dodatkowo o czytelny kalendarz roczny, co pozwala na łatwe oznaczenie ważnych dat.

Kalendarze książkowe A6 zachowują wszystkie detale większych odpowiedników

Objętość nieprzekraczająca 130 stron sprawi, że codzienne noszenie ze sobą takiego kalendarza książkowego A6 nie będzie stanowić dodatkowego obciążenia dla kręgosłupa. Mimo mniejszego formatu blok kalendarza został dodatkowo wzmocniony krepą, co gwarantuje, że przetrwa on w dobrym stanie przez cały rok. Obszyte narożniki z awersem zmiękczonym pianką dodają produktowi charakteru premium i elegancji. To z kolei przełoży się na większy komfort użytkowania.

Kalendarze kieszonkowe A6 zachwycają różnorodnością barw

Dostępne kolekcje stanowią odzwierciedlenie najnowszych trendów i oczekiwań klientów. Propozycja Vivella skutecznie przyciąga uwagę dzięki bogatej palecie kolorystycznej okładek. Z pewnością każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie - zarówno spośród żywych, energetyzujących wariantów, jak i tych bardziej stonowanych. Wyrazista satynowa tasiemka w bordowym kolorze pozwoli w łatwy sposób trafić do bieżącego dnia roku. Papier offset o gramaturze 70g/m2 zapewni przejrzystość notatek.

PolskieKalendarze.pl to lider wśród produkcji kalendarzy nie tylko książkowych, ale i wieloplanszowych czy biurkowych. Rodzima produkcja, wysoka jakość wyrobów i nowoczesne techniki znakowania pozwalają cyklicznie zwiększać repertuar dostępnych produktów o kolejne pozycje. Inwestycja w takie sprawdzone kalendarze pozwala oczekiwać wysokiej jakości.

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.