Call to us
Scroll top
Emailbiuro@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarz 13-planszowy - Sweet Girls

Szukasz fachowego doradztwa i atrakcyjnej oferty?

Call724 717 717 ZAMÓW ROZMOWĘ

Cena netto od: 10.14 zł

Oferta skierowana tylko dla firm i nie dotyczy konsumentów.

Opis

Kalendarz 13-planszowy - Sweet Girls to kalendarz ścienny z możliwością umieszczenia własnego logo i genialny pomysł na produkt reklamowy dla firm, aby sprawić, by każdy pracownik był zorganizowany i zmotywowany do pracy.

Kalendarz planszowy zawiera pole do umieszczenia własnego nadruku firmowego. Pierwsza plansza posiada wyróżniony obowiązujący rok oraz kilka grafik z kobietami w głównym motywie kalendarza. Na każdej kolejnej planszy znajduje się kalendarium wyróżniające się inną kolorystyką z obowiązującym miesiącem o większym rozmiarze, a także pomniejszony poprzedni i następny, co ułatwia szybkie planowanie wydarzeń, spotkań czy wyjazdów. Każda ze stron zawiera inną fotografię kobiety w stroju kąpielowym i zróżnicowanym emocjonującym tle, co nadaje elegancji.

Kalendarz wiszący posiada zaznaczone na czerwono niedziele i święta. Planszowy kalendarz z motywem hot girls trafi w gusta osób lubiących ekstrawaganckie i intrygujące zdjęcia kobiet. Za pomocą metalowej spirali z zawieszką w prosty sposób powiesisz kalendarz w dogodnym miejscu w biurze, by zawsze mieć go na oku i z łatwością wprowadzać zmiany każdego dnia!

Specyfikacja techniczna

format całkowity: 300mm x 475 mm
w tym pole nadruku w stopce: 300 mm x 75 mm
papier: kreda 135g
druk: jednostronny
mocowanie: metalowa spirala z zawieszką

Pozostałe kalendarze

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.