Call to us
Scroll top
Emailbiuro@polskiekalendarze.pl Phone724 717 717 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Kalendarz książkowy Dzienny A5 Vivella

Szukasz fachowego doradztwa i atrakcyjnej oferty?

Call724 717 717 ZAMÓW ROZMOWĘ

Cena netto od: 17.60 zł

Oferta skierowana tylko dla firm i nie dotyczy konsumentów.

Opis

Kalendarz książkowy Dzienny A5 Vivella to niezwykły produkt reklamowy, za pomocą którego Twoi pracownicy zorganizują swój czas, i z radością zaplanują każdy wyjazd lub wizytę!

Kalendarz w formie książki o formacie A5 z podziałem dziennym zmieścisz wszędzie, co pomoże Ci ułożyć plany bez względu na to, gdzie się znajdujesz! Na okładce tego kalendarza książkowego znajduje się wytłoczony rok, a także Twoje własne logo. Oprawa kalendarza wykonana jest z aksamitnego, gładkiego, skóropodobnego i przyjemnego w dotyku materiału vivella, dostępnego w jedenastu wersjach kolorystycznych.

Firmowy dziennik na rok 2025 posiada praktyczny podział dzienny z uwzględnieniem godzin w ciągu dnia, co pozwoli Ci na szczegółową organizację w prosty sposób, wyróżnione niedziele i święta w kolorze czerwonym, a także podglądowe kalendarium miesięczne na dole strony.

Planowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i satysfakcjonujące, jak z naszym reklamowym dziennym kalendarzem A5, którego możesz spersonalizować!

Specyfikacja techniczna

Format bloku: 145 x 204 mm
Układ: dzień na stronie, sobota i niedziela na jednej stronie
Objętość: 368 stron
Papier: offset 70 g/m2
Druk: szaro - bordowy
Tasiemka: satynowa bordowa
Oprawa: bez obszycia
Narożniki: proste
Okładka: awers zmiękczony pianką
Materiał pokryciowy: termoprzebarwialny
Blok kalendarza: szyty oraz dodatkowo wzmocniony krepą, kapitałka w kolorze bloku

Część informacyjna: plan roczny 2025, skrócone kalendaria 2024, 2025, 2026, imieniny i święta, wschody i zachody słońca i księżyca, numeracja dni i tygodni, godzinowy plan pracy, miejsce na notatki, kalendarium 4-języczne (PL, EN, D, FR)

Informacje dodatkowe: plan urlopowy, urzędy wojewódzkie w Polsce, ambasady RP w krajach członkowskich UE, lotniska, porty lotnicze w Polsce, odległości między miastami Polski, tabela świąt międzynarodowych, telefoniczne numery kierunkowe międzynarodowe, międzymiastowe, ważne telefony, tabela świąt ruchomych, jednostki miar wag, tabele przeliczeniowe, przepisy ruchu drogowego w Europie, wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, notes, mapy, pierwsza pomoc

Opcje znakowania: tłoczenie, nadruk UV full color, personalizacja imienna

Możliwe opcje dodatkowe: wklejka reklamowa, indywidualna tasiemka, trójkątna kieszonka, płytka reklamowa z grawerem lub nadrukiem

Oprawy (11)

Pozostałe kalendarze

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.